Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Need For Speed Most Wanted Camera Hack yaması

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14987
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Need For Speed Most Wanted Camera Hack yaması Empty
MesajKonu: Need For Speed Most Wanted Camera Hack yaması   Need For Speed Most Wanted Camera Hack yaması I_icon_minitimeSalı 9 Haz. 2009 - 21:32

Yamanın çalışabilmesi için gerekli koşul NFS MW sürümünün 1.2, 1.3,olması gerektiği. Eğer 1.3 yamasını indirmek istiyorsanız buradan indirebilirsiniz. Tamamsak devam edelim.
Şimdi 180kb büyüklüğündeki Camera Hack yamasını indirin. İndirmiş olduğunuz zip dosyasının içerisinde yer alan nfsmwCamHack.exe dosyasını oyunun yer aldığı dizin içerisine kopyalayın. Sonra bu dosyaya çift tıklayarak çalıştırın. Yazılım üzerindeki Control Settings seçeneğinden kısayol tuşlarını değiştirebilirsiniz. Ama bence hiç karıştırmanın manası yok. Bırakın aynı kalsın [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Neyse bu yazılım kenarda açık dursun, kapatmayın sakın!
Şimdi oyunu çalıştırın. Devam edin ve başlayın kafanıza göre bir yerde yarışmaya. Yarış içerisinde klavyenizdeki * tuşuna basın. Dut dıt gibisinden bir ses duyacaksınız [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bu ses gelince bilinki yama aktif oldu. Şimdi 123.. gibi numaralar ile kamerayı yönlendirebilirsiniz. Ama benim tavsiyem klavyedeki V tuşunu kullanmanız. Tabi bu tuş standart olarak kamerayı değiştiriyor, ama siz bu tuşa farklı bir işlev atadıysanız durum ne olur bilemem [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] V tuşuna bastıkça farklı açılardan yarıştığınızı göreceksiniz. Otomobilin içerisine girmek için oyunun kendi kamera değiştirme tuşuna basın ve iç görüntüye gidin. Ben genelde bu tuşu C kullanırım. İç görüntü olarak gösterilen kaput üstü cam [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ekranına gelince tekrar V tuşuna basarak otomobilin içerisine girebilir ve isterseniz arka koltuktan bile yarışa devam edebilirsiniz [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Yamayı pasif hale getirmek içinse tekrar * tuşuna basmalısınız. İşte oyun esnasında aldığım birkaç görüntü [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

:p+rep
http://www.fierozgur.tk

Need For Speed Most Wanted Camera Hack yaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Need For Speed Most Wanted Full Rip
» Need For Speed Underground 1 [RİP]
» Need For Speed:Carbon RİP
» Fifa 08 Türkiye Ligi Tüm Stadyumlar Yaması
» Need for Speed Undercover *FULL Rip*