Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar''

3 posters
YazarMesaj
dilekyk
Süper Sagocu
Süper Sagocu

Kadın
Burç : Oğlak Hayvanı : Horoz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1515
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İNÖNÜ'DEN
İş/Hobiler İş/Hobiler : ÖğrenCi-İsmail YK
Lakap Lakap : Sagocu Dilek YK!!!
Rep Gücü Rep Gücü : 10947
Puan Puan : 50
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 25/06/09

Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar'' Empty
MesajKonu: Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar''   Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar'' I_icon_minitimeCuma 4 Eyl. 2009 - 11:45

"Beşiktaş'ı tutamazlar"

04 Eylül 2009 Cuma * 09:14

İbrahim Toraman, yeni sezon ve diğer konuları değerlendirdi.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Geçen yıl ayak tabanındaki sakatlığa rağmen futbol yaşantısını tehlikeye atıp oynadı. Sezon bitti çifte şampiyonluk kutlamaları ile birlikte neşter altına yattı. Ve şimdi yeniden takıma katıldı. Evet, sözünü ettiğimiz futbolcu İbrahim Toraman... Tecrübeli oyuncu, bu süreci, yeni sezonu ve çok daha fazlasını FANATİK'e değerlendirdi. “Yaşantımdaki en zor dönemi atlattım. Bu tür sakatlık geçiren arkadaşların bazılarının tendonu kopmuş. Ben bundan korkuyordum. Ancak böyle bir şey olmaması için çok iyi çalıştık. Acele etmedik. Ufak tefek ağrılar var, ancak bu doktorlara göre normalmiş. Bakalım cumartesi kendimi maçta deneyeceğim.”

‘Tabata süper bir oyuncu'
“Beşiktaş kimi alsa eleştiriliyor. Tabata eğer yurt dışından gelseydi, ülke ayağa kalkardı. Ama Fenerbahçe ve Galatasaray transfer yaptığında bu tür saldırılar olmuyor. Buna anlam veremiyoruz. Tabata klasik bir 10 numara değil, çok yönlü; ileri, geri, sağa, sola her tarafa oyunu yönlendiriyor. İki ayak var. Duran top var. Topla çok çabuk. Adamın yapmadığı bir şey yok. Bence amaç bizi yıpratmak. Sezon başlayalı bir ay oldu. Herkes bizi favori gösteriyordu. Şimdi kayıplarımız olunca, medya Fenerbahçe ve Galatasaray'ın arkasından rüzgar estiriyor. Ama bu işler böyle olmuyor. Önümüzde 30 maç ve 90 puan var. Gidenler-gelenler var. Ayrıca sezon başı yaşanmayacak kadar çok sakatlık, 4 hafta içinde gerçekleşti. Takım kendine bir gelsin, bakalım o zaman Beşiktaş'ın önünde kim duracak!”

‘Van Der Sar bile söylüyor'
“Takım olarak çok zor bir döneme giriyoruz. Galatasaray derbisi ve ardından Manchester maçlarını oynayacağız. Ama burada anlamadığımız olay şu; İnönü'deki büyük maçlarda taraftarımız da, takım da bir başka oluyor. Van der Sar bile açıklamış. Yani sahamızda yenemeyeceğiz takım yok. Kaldı ki İngiliz, Alman ve Rus basını ‘grupta Manchester favori, Beşiktaş ikinci olur' görüşündeler. Ama içerde bu yok. Bazen düşünüyorum, biz başka ülkenin mi takımıyız. Bizi görmezlikten geliyorlar, herhalde çekemiyorlar.”

‘Kadromuz çok tecrübeli'
“Beşiktaş taraftarı rahat olsun. Ligi de kupayı da yine kazanacağız. Gruptan çıkacağız. Bizi ciddiye almayanlara öyle bir ders vereceğiz ki, herkes görecek. Ama bunu orada, burada konuşarak değil, elbette sahada yapacağız. Ancak bazen de bazı şeyleri söylemek, dile getirmek kaçınılmaz oluyor. Eksikler tamamlansın yeter. Şimdi maçlarda kimse kenara bakmıyor. Geçen yıl geriden gelip şampiyon olurken, herkesin maç sırasında gözü kulübede olurdu, çünkü kadro zenginliği vardı. Sakatlarımızın iyileşmesiyle bu kadro zenginliğini tekrar yakalayacağız. Ayrıca Avrupa'da da tecrübeye kavuştuk. Rüştü, Yusuf, İbrahim, Ferrari, Ernst, Tabata, Nobre, Tello, ben... Yani öyle sıradan takım değiliz. Camiamız rahat olsun, bizi desteklesin yeter.”
Kaynak: Fanatik
http://ozgur.eniyiforum.net
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14987
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

MesajKonu: Geri: Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar''   Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar'' I_icon_minitimeCuma 4 Eyl. 2009 - 18:12

Helal be

Alıntı :
‘Van Der Sar bile söylüyor'
“Takım olarak çok zor bir döneme giriyoruz. Galatasaray derbisi ve ardından Manchester maçlarını oynayacağız. Ama burada anlamadığımız olay şu; İnönü'deki büyük maçlarda taraftarımız da, takım da bir başka oluyor. Van der Sar bile açıklamış. Yani sahamızda yenemeyeceğiz takım yok. Kaldı ki İngiliz, Alman ve Rus basını ‘grupta Manchester favori, Beşiktaş ikinci olur' görüşündeler. Ama içerde bu yok. Bazen düşünüyorum, biz başka ülkenin mi takımıyız. Bizi görmezlikten geliyorlar, herhalde çekemiyorlar.”

Bu çok doğru işte Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar'' 995104 !!
http://www.fierozgur.tk
RoNiLdo
Sago Sever
Sago Sever
RoNiLdo

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 121
Nerden Nerden : Eskişehir
İş/Hobiler İş/Hobiler : Site Tasarım
Lakap Lakap : <<JTG>>
Rep Gücü Rep Gücü : 5400
Puan Puan : 0
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 29/08/09

MesajKonu: Geri: Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar''   Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar'' I_icon_minitimeCuma 4 Eyl. 2009 - 19:08

paylasim için sağol Wink
http://trpaylasim.forumice.net

Toraman : ''Beşiktaşı Tutamazlar''
1 sayfadaki 1 sayfası