Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

''8 De Verirdim 10 Da''

2 posters
YazarMesaj
dilekyk
Süper Sagocu
Süper Sagocu

Kadın
Burç : Oğlak Hayvanı : Horoz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1515
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İNÖNÜ'DEN
İş/Hobiler İş/Hobiler : ÖğrenCi-İsmail YK
Lakap Lakap : Sagocu Dilek YK!!!
Rep Gücü Rep Gücü : 10947
Puan Puan : 50
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 25/06/09

''8 De Verirdim 10 Da'' Empty
MesajKonu: ''8 De Verirdim 10 Da''   ''8 De Verirdim 10 Da'' I_icon_minitimeCuma 4 Eyl. 2009 - 11:47

"8 de verirdim 10 da"

04 Eylül 2009 Cuma * 09:12

Başkanımız Yıldırım Demirören sessizliğini bozdu
Başkanımız Yıldırım Demirören sessizliğini bozdu. Sezon başından beri yapılan birçok eleştiriye kulak tıkadıklarını söyleyen Demirören, Tabata transferinden sonra ortaya atılan iddiaların ardından sert açıklamalar yaptı. Beşiktaş'ın başarısı için maddi, manevi hiç bir fedakârlıktan kaçınmadıklarını vurgulayan Demirören, “Transfer ettiğimiz futbolculara ne kadar para verdiğimizi sorgulayanlar, ayrıntıları belki de bilerek gözden kaçırıyorlar. Ödemeler 3-4 yıl içerisinde kademeli olarak yapılacak. O tarihlerde Beşiktaş'ın artan gelirleri olacak. Tabata'ya verdiğimiz 8 milyon euroyu eleştiriyorlar. Bugüne kadar hocamızın alınmasını istediği hiçbir futbolcu bizi yanıltmadı. Tabata'yı da çok istiyordu, onun için 10 milyon euroyu bile gözden çıkarmıştım” dedi..AVRUPA HAYRAN KALACAK
F.Bahçe ve G.Saray'ın transferde kendilerinden daha fazla para harcadığını, ancak bu konuların gündeme bile gelmediğini söyleyen Başkan Yıldırım Demirören, “Doğru zamanda doğru transferler yaptık. Beşiktaş camiası, eleştiriler karşısında ayakta durmayı öğrendi. Dış güçlere karşı camia olarak kenetlenip, gereken cevabı saha içerisinde vereceğiz. Geçtiğimiz yıl kazandığımız iki kupa bu güç birliğinin meyvesiydi” şeklinde konuştu. Beşiktaş'ın Süper Lig'de olduğu kadar Şampiyonlar Ligi'nde de iddialı olduğunu vurgulayan Demirören, “Hocamıza ve futbolcularımıza güveniyoruz. Avrupalı rakiplerimiz bir kez daha İnönü Stadı'na ve Beşiktaş'a hayran kalacak. Devler Ligi'nde Türk futbolunu en iyi şekilde temsil edeceğiz” dedi.
http://ozgur.eniyiforum.net
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14987
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

MesajKonu: Geri: ''8 De Verirdim 10 Da''   ''8 De Verirdim 10 Da'' I_icon_minitimeCuma 4 Eyl. 2009 - 18:09

Paylaşım için saol gule

ama cidden abartmış ya tabataya 8 milyon 2-3 milyon anca eder o futbolcu yinede soalsun kulüp için uğraşıyo helal olsun ne diyelim gule
http://www.fierozgur.tk
dilekyk
Süper Sagocu
Süper Sagocu

Kadın
Burç : Oğlak Hayvanı : Horoz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1515
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İNÖNÜ'DEN
İş/Hobiler İş/Hobiler : ÖğrenCi-İsmail YK
Lakap Lakap : Sagocu Dilek YK!!!
Rep Gücü Rep Gücü : 10947
Puan Puan : 50
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 25/06/09

MesajKonu: Geri: ''8 De Verirdim 10 Da''   ''8 De Verirdim 10 Da'' I_icon_minitimeC.tesi 5 Eyl. 2009 - 15:19

Ozgur1903 demiş ki:
Paylaşım için saol gule

ama cidden abartmış ya tabataya 8 milyon 2-3 milyon anca eder o futbolcu yinede soalsun kulüp için uğraşıyo helal olsun ne diyelim gule
Haklısın ,inşallah değecek bütün bunLara...
http://ozgur.eniyiforum.net

''8 De Verirdim 10 Da''
1 sayfadaki 1 sayfası