Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Temporary internet files yardımıyla video indirme

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 15000
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Temporary internet files yardımıyla video indirme Empty
MesajKonu: Temporary internet files yardımıyla video indirme   Temporary internet files yardımıyla video indirme I_icon_minitimeSalı 22 Eyl. 2009 - 0:02

Arkadaşlar internette gezdiğimiz sayfalardaki verilerin hepsini bilgisayarımız saklar fakat biz o verilerin varlığından haberimiz yoktur.Arkadaşlar size internette hangi siteden ne video izlediyseniz onu kolayca ve 0 kota harcayarak arşivinize ekleme yolunu elimden geldiğince göstermeye çalışacağım. Bu yolla video indirme yoluyla kotanızı şişirmeye son vereceğini umuyorum. Yalnız bu yolun işinize yaraması için indireceğiniz videoyu tam olarak izlemeniz ve videoyu internet explorer üzerinden izlemeniz gerekmektedir.

1. Adım

Masaüstündeki internet explorer simgesinin üzerine sağ tıklıyoruz ve özellikler diyoruz.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

2. Adım

Genel sekmesinde bulunan gözatma geçmişi kısmındaki ayarlara tıklıyoruz.

3. Adım

Ekrana açılan pencereden dosyaları görüntüle diyoruz.

Not:Alt kısımda görünen İnternet Explorer'ın kaç gün saklayacağı kısmındaki gün kadar önceki videoları indirebilirsiniz.

4. Adım

Arkadaşlar açılan pencerede bilgisayarımızda temizlik yapmadan önceki internetten gelen tüm verileri görmekteyiz. Özellikle video dosyalarının boyutları büyük olduğundan boyut kısmına tıkladığımızda video dosyalarını en alt kısımda bulabiliriz. Masaüstüne atacağımız dosyalar mp4, mpeg veya flv uzantılı dosyalardır! Bu dosyaları windows media player serisinin 11 versiyonunda izleyebilirsiniz. Eğer sizde windows media playerin bu sürümü bulunmuyorsa media player classic, vlc player, gom player... gibi media playerlarda açabilirsiniz.Bulduğumuz video dosyasını masaüstüne sürükleyip bıraktığımızda az önce internette izlediğimiz videoyu artık bilgisayarımızda sonsuza kadar izleyebiliriz.

İyi seyirler. Arkadaşlar anlayamadığınız kısımları sorabilirsiniz. Baştada dediğim gibi bu yöntemin geçerli olması için videoyu İnternet Explorerdan izlemeniz gerekmektedir. Hepsi alın teridir.

http://www.fierozgur.tk

Temporary internet files yardımıyla video indirme
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rapidshareden Dosya İndirme[Resimli Anlatım]
» İnternet Hızlandırma.
» internet cafelerin kullandığı EASYCAFE yı izinsiz açmak içinn....
» İnternet Explorer'a Şifre Koyma
» Kaspersky Internet Security 6.0 Full+key+tr Yama 2006