Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...

4 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... Empty
MesajKonu: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeÇarş. 23 Eyl. 2009 - 22:11

ArkadaşLar Her İyi Sitenin TakLit EdiLmeSi Gibi Bizde TakLit EdiLiyoRuz...

Bizden İzinsiz TaSaRımLaRımızı ÇaLanLarı KınıyoRuz...Bu ArkaDaş Diye İthaf Ettiğimiz VatandaşLar TaSarımLarımızı TakLit Etmekte...

ŞimdiLik Sadece Bu SiteLerde TakLit EdiLdiğimizin Farkına Vardık;

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu İki Şahsın Sitesiyle Hiç Bir Bağımız ve Rızamız Olmamasına Rağmen Tasarımımızı Çalmışlardır...Tekrarlıyoruzki Bu İki Siteyle Ve AdminleriyLe Hiç Bir İlgi ve Alakamız Yoktur...

ßu İki Adres Dısında Hangi Sitede Bizim Tasarımlarımızdan Görürseniz Taklittir Ve Kesinlikle BizimLe Bir Alakası Yoktur...Eğer Sizde Bu Gibi Vatandaşların Bizi TakLit Ettiğini Görürseniz Bize ÖzeL Mesaj Veya EPosta YoLuyLa ULaşınız...

Saygılarımızla...

OzgurForum Yönetim Topluluğu
®️2oo5 - 2oo9 Ozgur19o3 und mT~
dilekyk
Süper Sagocu
Süper Sagocu

Kadın
Burç : Oğlak Hayvanı : Horoz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1515
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İNÖNÜ'DEN
İş/Hobiler İş/Hobiler : ÖğrenCi-İsmail YK
Lakap Lakap : Sagocu Dilek YK!!!
Rep Gücü Rep Gücü : 10960
Puan Puan : 50
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 25/06/09

Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... Empty
MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 6:41

Resmen çalmışlar !!!
http://ozgur.eniyiforum.net
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 14:28

Ewet ..
tayfur12
Yeni Sagocu
Yeni Sagocu
tayfur12

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Nerden Nerden : ELaziz
Rep Gücü Rep Gücü : 5361
Puan Puan : 0
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 22/09/09

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 14:36

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] BU BENİM SİTEM NEYİNİ TAKLİT EDİYOM Bİ BA SİTEYE BU SİTEYLE ALAKASI VARMI NEOLUR İFTİRA ATMAYALIM HA BAK DOĞRU BENDE MEKAN BİZDEN GÖRMÜŞTÜM ANASAYFA YENİ MESJA VB ONLARI ONDAN ALDIM SNE BUNU DİYİNCE HEMEN DEĞİŞTİM ONLARI
http://www.teknikdestek.forum0.biz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 15:54

SenınLe PoLemiğe Girmek İstemiyorum ... Eski Tasarımımız O Bizim.. Biz Şimdiki Tasarımdan Bahsetmiyoruz...
dilekyk
Süper Sagocu
Süper Sagocu

Kadın
Burç : Oğlak Hayvanı : Horoz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1515
Yaş Yaş : 30
Nerden Nerden : İNÖNÜ'DEN
İş/Hobiler İş/Hobiler : ÖğrenCi-İsmail YK
Lakap Lakap : Sagocu Dilek YK!!!
Rep Gücü Rep Gücü : 10960
Puan Puan : 50
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 25/06/09

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimePerş. 24 Eyl. 2009 - 16:42

mT~ demiş ki:
SenınLe PoLemiğe Girmek İstemiyorum ... Eski Tasarımımız O Bizim.. Biz Şimdiki Tasarımdan Bahsetmiyoruz...

En İyisi.. gule
http://ozgur.eniyiforum.net
tayfur12
Yeni Sagocu
Yeni Sagocu
tayfur12

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4
Nerden Nerden : ELaziz
Rep Gücü Rep Gücü : 5361
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 22/09/09

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeCuma 25 Eyl. 2009 - 12:29

TAKLİTCİ NE YAZIYON BEN O ŞEYLERİ BAŞKA SİTEDEN YAPTIM
http://www.teknikdestek.forum0.biz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeCuma 25 Eyl. 2009 - 12:42

Yaw Git Allah Askına ...
DeRiN DaRBe
Yeni Sagocu
Yeni Sagocu
DeRiN DaRBe

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 1
Nerden Nerden : ankara
Rep Gücü Rep Gücü : 5326
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 21/10/09

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeÇarş. 21 Ekim 2009 - 18:50

merhaba ben site temanızı çok beğendim tema adresini bana öm den atbilirmisiniz
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeCuma 23 Ekim 2009 - 11:38

Temamız Sadece Sitemize Özeldir.

Her Hakkı Saklıdır
DanqeR
Yeni Sagocu
Yeni Sagocu
DanqeR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12
Nerden Nerden : İstanbul
Rep Gücü Rep Gücü : 5391
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 28/08/09

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeCuma 23 Ekim 2009 - 19:31

Hitskinden paylaşılmadığı veya sitenin sahibi temayı vermediği sürese temayı alamak hırsızlığa girer...
DanqeR
Yeni Sagocu
Yeni Sagocu
DanqeR

Erkek
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 12
Nerden Nerden : İstanbul
Rep Gücü Rep Gücü : 5391
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 28/08/09

MesajKonu: Geri: Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...   Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz... I_icon_minitimeC.tesi 24 Ekim 2009 - 11:04

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
bunlarda temayı kullanıolar özgür

Iyıler Her Zaman TakLit EdiLirLeR .. Bizde Coqu Zaman TakLit EdiLiyoRuz...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Her Zaman İsmail YK