Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Dağlar Beni Cağırıyor Dedi, Cığ Altında Kaldı

YazarMesaj
Mavi_Kiyamet
Sago Sever
Sago Sever
Mavi_Kiyamet

Kadın
Burç : Başak Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Isvicre
Rep Gücü Rep Gücü : 5576
Puan Puan : 1
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/01/09

Dağlar Beni Cağırıyor Dedi, Cığ Altında Kaldı Empty
MesajKonu: Dağlar Beni Cağırıyor Dedi, Cığ Altında Kaldı   Dağlar Beni Cağırıyor Dedi, Cığ Altında Kaldı I_icon_minitimeSalı 27 Ocak 2009 - 3:10

Dağlar beni çağırıyor dedi, çığ altında kaldı

Zigana Dağı'nda çığ düşmesi sonucu yaşamını yitiren Erhan Terzi'nin Karadeniz Teknik Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulunda okutman olduğu ve internetteki bir paylaşım sitesine “Dağlar beni çağırıyor, ama kızım bırakmıyor...” diye not yazdığı öğrenildi.

11 DAĞCI ÇIĞ KURBANI - FOTO GALERİ
Edinilen bilgilere göre, üniversitedeki öğrencilik yıllarından itibaren dağcılık faaliyetlerine katılan Terzi, çeşitli dağcılık kulüplerinde yöneticilik yapıyordu.

Yaklaşık 3 yıl önce evlenen ve 1.5 yaşında kızı olan Erhan Terzi'nin internetteki bir paylaşım sitesine “Dağlar beni çağırıyor, ama kızım bırakmıyor...” notu yazdı.

Terzi'nin yaşamını yitirdiğini öğrenen yakınları, ailesinin Yenicuma Mahallesi'ndeki evinde toplandı. Oğlunun hayatını kaybettiğini öğrenince fenalık geçiren anne Remziye Terzi, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
ŞAKASINI YAPTI GERÇEK OLDU
Korkunç kazada hayatını kaybedenlerden Erhan Terzi'nin bir dağ etkinliği sırasında arkadaşlarına çığ şakası yaptığı ve bu anları da kamerası ile kaydettiği ortaya çıktı.

İSİMLER BELLİ OLDU
Gümüşhanede yaşanan çığ felaketinde ölen 10 kişinin isimleri de belli oldu. İsimler şöyle: Özlem Timurcuoğlu, H. Ali İsaoğlu, Hüsnüye Sarıbıyık, Gül Piyale, Dursun İnan, Burçak Sevim, Erhan Terzi, Davut Akdeniz, Yasemin Aktaş, Hüseyin Karaosmanoğlu

Yaralılar:Rasim Keleş, Yonca Yılmaz
Kurtulanlar:Sevgi Gültekin, Ural Ayar, Hasan Anahar, Hasan Çiftçi, Emel Şimşek, Elmas Aykaş
ARAMA ÇALIŞMALARI SONA ERDİ
Zigana'da 11 kişinin hayatını kaybettiği, 6 kişinin de sağ olarak kurtarıldığı çığ düşmesi olayının ardından başlatılan arama çalışmaları tamamlandı.
Jandarma ve sivil savunma ekiplerince, demir çubuklar ve küreklerle, çığın düşmesi sonucu karların biriktiği yaklaşık 100 metrekarelik bir alanda yürütülen çalışmalarda, başkaca herhangi bir bulguya ulaşılamadı.

Dağlar Beni Cağırıyor Dedi, Cığ Altında Kaldı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» A$k'tan Geriye Ne Kaldı ..??
» Site Çok Issız Kaldı !!
» Hatıralarda Kaldı Yaşananlar