Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Bir tehdit de Alonso'dan

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14978
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Bir tehdit de Alonso'dan Empty
MesajKonu: Bir tehdit de Alonso'dan   Bir tehdit de Alonso'dan I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 3:03

Bir tehdit de Alonso'dan
Formula 1'de küresel mali krize karşı masrafları kısmak için alınan önlemler, dünya şampiyonu İspanyol pilot Fernando Alonso'nun tepkisini çekti. Alonso, takımların tek tip motor kullanmaya zorlanması halinde, emekli olabileceği tehdidinde bulundu.

Takımların tek tip motor kullanması, Formula 1'in idaresini yürüten Uluslararası Otomobil Federasyonu'nun maliyetleri düşürmeye yönelik önerilerinden biri...

Federasyon Başkanı Max Mosley, Formula 1'in küresel mali kriz ortamında ayakta kalması için, 2010'dan itibaren maliyetlerin düşürülmesi konusunda ısrarcı...

Mosley'nin tek tip motor önerisi, iki dünya şampiyonluğu bulunan İspanyol pilot Fernando Alonso'nun tepkisini çekti. Uygulamanın hayata geçirilmesi halinde tüm heyecanın ortadan kalkacağını savunan Alonso, "Zaten birçok değişiklik gündemde... Tek tip motor önerisi de kabul görürse, bu bardağı taşıran son damla olur" sözleriyle emekliye ayrılmayı düşüneceği uyarısında bulundu.

Mosley'nin teklifine otomobil ürteticileri de sıcak bakmıyor. Ferrari, tek tip motor kullanılmasının Formula 1'i rekabet ve teknolojik gelişmeden yoksun bırakacağını belirtmiş ve Uluslararası Otomobil Federasyonu’nu şampiyonadan çekilmekle tehdit etmişti.
http://www.fierozgur.tk

Bir tehdit de Alonso'dan
1 sayfadaki 1 sayfası