Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Yıldızlar Temmuz'da gelecek

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14977
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Yıldızlar Temmuz'da gelecek Empty
MesajKonu: Yıldızlar Temmuz'da gelecek   Yıldızlar Temmuz'da gelecek I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 3:04

İstanbul Cup Uluslararası Bayanlar Tenis Turnuvası, 2009 yılında Temmuz ayında yapılacak. Turnuvaya WTA sıralamasında ilk 20'de bulunan tenisçilerden 4'ü katılacak.

Bayan tenisinin ünlü sporcularını 4 yıldır Mayıs ayında ağırlayan İstanbul, ünlü raketleri 2009 yılının Temmuz ayında konuk edecek..

''İstanbul Cup'' Tenis Turnuvası Direktörü Coşkun Erginer, Sony Ericsson WTA Tour'un 63 olan turnuva sayısının 52'ye indiğini belirterek, ''2009'da turnuvayı Temmuz ayında yapacağız. Çünkü Sony Ericsson WTA Tour'un yol haritası değişti. Turnuva sayısı 52'ye indi. İstanbul çok önemli bir şehir, gözden çıkarmak olamazdı'' dedi.

''İstanbul Cup''ın Temmuz'da US Open'dan önce yapılacağı ifade eden Erginer, ''Mayıs ayında 'İstanbul Cup', Roland Garros'tan önce toprak kortta oynanıyordu. Şimdi US Open'dan önce sert korta aldılar. 'İstanbul Cup' 31 Ağustos'ta başlayacak US Open öncesi 27 Temmuz-2 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Bizim için daha iyi oldu. Okullar da tatil olacağı için daha fazla ilgi olur'' diye konuştu.

''KRİZDEN ETKİLENECEĞİMİZİ SANMIYORUM''
Coşkun Erginer, ''İstanbul Cup'' tenis turnuvasının ekonomik krizden fazla etkilenmeyeceğini söyledi.

Şu anda turnuva zamanı olmadığı için krizin bir etkisini hissetmediklerini kaydeden Erginer, ''Ekonomik krizden fazla etkileneceğimizi sanmıyorum. Tatil zamanı eğlenceli bir turnuva olacak. Temmuz ayında kriz hala devam ederse bilet fiyatlarını daha indirimli hale getirmek uygun olur. Turnuvaya yine WTA sıralamasında ilk 20'de bulunan tenisçilerden 4'ü gelecek'' dedi.

''TURNUVAYI YEŞİLKÖY'DE YAPACAĞIZ''
Coşkun Erginer, 3 yıldır Tekstilkent'te geçici olarak yaptıkları tesiste düzenledikleri turnuvayı, 2009'da Yeşilköy'de yapacaklarını söyledi.

Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından Türkiye Tenis Federasyonu'na verilen Yeşilköy'deki arsayla ilgili konunun şu anda Bakanlar Kurulu'nda karar aşamasında olduğunu kaydeden Erginer, ''Sayın Başbakanımızın da verdiği destekle yeni yılda çıkmış olacak. Karar çıktıktan sonra Temmuz'daki turnuvaya kadar Yeşilköy'e tesis kuracağız. Tekstilkent'te var olan tesisi getirip kuracağımız için Temmuz'a kadar yetişir. 4 bin kişilik tribünleri getireceğiz ve hemen montajını yapacağız. Bir merkez kort, 4 tane de sert kort yaparız. Yeşilköy'de planladığımız 21 kortlu, 10 bin kişilik arenalı büyük tesisi ise daha sonra yapacağız'' dedi.
http://www.fierozgur.tk

1 sayfadaki 1 sayfası