Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

İmha Planı

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14999
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

İmha Planı Empty
MesajKonu: İmha Planı   İmha Planı I_icon_minitimePaz 25 Ocak 2009 - 21:58

Derbilerden başarıyla ayrılan Aragones´in, Trabzonspor´un yan top zaafiyetini iyi değerlendirip, sonuca ulaşmak istediği belirlendi.

Yan ve uzun toplar
Sezona kötü başlayıp, 6 maçta 4 yenilgi almasına karşın daha sonra toparlanan ve hem Galatasaray hem de Beşiktaş’ı devirerek, zirve yarışına ortak olan Fenerbahçe’de gözler Trabzonspor mücadelesine çevrildi. Galatasaray ile Beşiktaş’ı yan top ve uzun paslarla deviren teknik direktör Aragones’in, bu taktiği oyunun büyük bölümünde Trabzon’a karşı da kullanacağı öğrenildi. Bordo-Mavili ekibin yan toplardaki zaafını dikkate alan İspanyol hoca, oyuncularını bu yönde çalıştırıyor.
Çift yönlü kıskaç
Sağdan Gökhan ve Deivid, soldan da Roberto Carlos-Uğur Boral ikilisiyle kanatları etkili şekilde kullanmayı planlayan Aragones, duran top organizasyonlarına da büyük önem veriyor. Kaptan Alex ile Roberto Carlos’un kullandığı serbest vuruş ve kornerlerde her zaman olduğu gibi Lugano-Edu ikilisini ileri yollayacak olan tecrübeli hoca, onlarla rakip savunmayı aşmayı düşünüyor. Aragones’in, Eskişehir kupa maçı kadrosunu bozmayı düşünmediği de kaydedildi.
http://www.fierozgur.tk
Misafir
Misafir
Anonymous

İmha Planı Empty
MesajKonu: Geri: İmha Planı   İmha Planı I_icon_minitimeC.tesi 18 Nis. 2009 - 22:46

Trabzon Az Kalsın Top Ediyordu zuhahaa

İmha Planı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» MaSaÜsTü ArKa PlAnI