Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Milli takım Avusturya'da

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14999
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Milli takım Avusturya'da Empty
MesajKonu: Milli takım Avusturya'da   Milli takım Avusturya'da I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 2:46

Milli takım Avusturya'da
A Milli Futbol Takımı, Avusturya ile oynayacağı dostluk maçı için Viyana'ya geldi.

FIFA'nın belirlediği hazırlık maçları çerçevesinde 19 Kasım Çarşamba günü Avusturya milli takımıyla karşılaşacak olan A Milli takımı kadrosunda sakatlığı nedeniyle Semih ve rahatsızlığı nedeniyle Arda yer almadı.

Bu arada, yurt dışında top koşturan oyuncuların ise bulundukları ülkelerden Viyana'ya gelerek milli takım kafilesine katılacakları bildirildi.

Türkiye'den özel uçakla Viyana'nın Schwechat havaalanına gelen milli takım kafilesini basın mensuplarının karşılamasına izin verilmedi.

Havaalanından otobüsle kent merkezindeki Marriott oteline gelen milli takım kafilesini otel girişinde yüz kadar Türk sporsever karşıladı.

Viyana'da yaşamlarını sürdüren Türk taraftarlar futbolculardan imza alarak hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Taraftar ve basın nensuplarının otele girip futbolcularla görüşmek istemesine federasyonun güvenlik görevlileri izin vermedi.

Milli takımın karşılaşmanın yapılacağı Erst Happel Stadı'nda basına kapalı bir antrenman yapacağı bildirildi.

Milli takımın, 18 Kasım Salı günü 21.30'da Erst Happel stadında ilk onbeş dakikası basına açık ikinci bir antrenman yapması ve teknik direktör Fatih Terim'in de antrenman öncesi bir basın toplantısı düzenlemesi bekleniyor.
http://www.fierozgur.tk

Milli takım Avusturya'da
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Milli Takım Marşları
» FORUMDA EN ÇOK HANGİ TAKIM TARAFTARI VAR...