Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Terim Mesut Özil'e fena yüklendi

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 15000
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Terim Mesut Özil'e fena yüklendi Empty
MesajKonu: Terim Mesut Özil'e fena yüklendi   Terim Mesut Özil'e fena yüklendi I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 2:48

Alman Spor dergisi Sport Bild'e konuşan Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, "Mesut gerçekleri söylesin" dedi. "Türkiye antrenörü, Bremenli Mesut Özil'le hesaplaşıyor" manşetiyle verilen haberde Fatih Terim'in, "Son günlerde birçok haber yazıldı, çizildi. Bu haberlerin tamamı varsayım ve iddialardan öte birşey değildi. Hepsi gündem yaratmak için yapılan haberlerdi" dediği ifade edildi.

Mesut'un kendisine açık bir şekilde kararını bildirmediğini vurgulayan Fatih Terim, "Basından öğrendiğim kadarıyla Almanya için oynamak istediğini belirtmiş. Kendisi bize de Türkiye'nin daha önce kendisine hiçbir zaman ilgi göstermediği şikayetinde bulunmuştu" diye konuştu.

HEP İLGİLENİLDİĞİ ORTADA

Mesut Özil'in gerçekleri ortaya dökmediğini belirten Fatih Terim'in dergide şu sözleri yer aldı: "Mesut Özil'in Türkiye Futbol Federasyonu Avrupa Bürosu'nun yıllardan beri hazırladığı gözetim dosyasına baktım. Ne zaman, hangi maçlarını antrenörlerimiz tarafından izlendiği açıkça görülüyor. Ayrıca görevli antrenörlerimizin kendisiyle ve babasıylada birçok kez yaptığı görüşmeler var. Hatta dosyamızda babası Mustafa Özil'in yazdığı bir mektup varki, sadece bu mektuptaki yazılanların içeriğinin iyi olmadığını söylebilirim."

"A MİLLİ TAKIMA DAVET DOĞRU"

Terim, "A Milli Takım için geçtiğimiz günlerde Mesut'a çağrı yaptınız mı" şeklindeki soruya ise, "Doğru. Kendisiyle görüşüp davet etmek istedik. Birkaç gün düşünmek için süre istedi. Almanya formasını giymek isterse, doğal bir hakkı. Örneğin Eren Derdiyok, Hakan Yakın, İsviçre, Ümit Korkmaz Avusturya formalarını giyiyorlar. Hatta kendisine hak ta verebilirim. Zira Almanya'da doğmuş büyümüş, arkadaşları olan bir futbolcu. O her zaman bizim, yani Türkiye'nin bir evladı olarak kalacak. Fakat Mesut kararını fazla uzatmadan açıkça versin, yani yüzümüze bakarak söylesin" yanıtını verdi.

"İMTİYAZLIK OLMAZ"

"Çok kızgın mısınız yoksa?" sorusu üzerine Fatih Terim'in, "Benden önceki Milli Takım Antrenörü Ersun Yanal'ın birkaç gün önce bana söylediği sözlerle yanıtlayacağım" deyip, "Mesut olsun, başka birisi olsun, Türkiye için oynamak isteyen gurbetçi futbolcular imtiyazlı olmak gibi düşünceye kapılıyorlar" dedi.

Bu futbolcuların "Milli takımın sadece resmi maçlarına gelirim, özel maçlara ve bazı kamp çalışmalarına katılmam" gibi düşünceleri var. Ayrıca Joachim Löw, Mesut'u kadroya alsa ne kadar maç oynayacak, göreceğiz" dedi.

Fatih Terim'e Mesut Almanya için oynarsa üzülür müsünüz sorusuna ise ünlü hoca şöyle yanıt verdi: "Şöyle söyleyeyim. Almanya A Milli Takımı'nda oynayıp başarılı olursa çok sevinirim."
changeTarget(document.getElementById("news_content "))
http://www.fierozgur.tk

Terim Mesut Özil'e fena yüklendi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Fatih Terim