Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Viyana'da 'Şanlı' gece 2-4

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14999
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Viyana'da 'Şanlı' gece 2-4 Empty
MesajKonu: Viyana'da 'Şanlı' gece 2-4   Viyana'da 'Şanlı' gece 2-4 I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 2:48

A Milli Takımımız, 2010 Dünya Kupası elemelerindeki İspanya sınavları öncesi son provasında Avusturya'yı deplasmanda yendi. Holzl'ın vuruşuyla geriye düşen Ay-Yıldızlılarımız, Aurelio ile eşitliği sağladı, ardından gecenin kahramanı Tuncay Şanlı'nın birbirinden güzel üç golüyle de rakibini devirdi.

Stat doldu

Avusturya Milli Takımı ile Türkiye arasında oynanan hazırlık maçını 15 bini Türk olmak üzere toplam 23 bin 100 seyircinin izlediği açıklandı. Avusturya Futbol Federasyonu olası bir olayı önlemek amacıyla Türk ve Avusturyalı seyircileri ayrı tribünlerde oturttu.

Karşılaşma öncesi Türkçe ve Almanca anons yapılırken, Türk taraftarlara Türkçe "iyi akşamlar" dileyen stat spikeri, polisin maç boyunca tribünleri görüntülü ve sesli olarak izlediğini duyurarak, "hayati tehlikeye yol açabilecek maddelerin sahaya atılmaması ve tribünlerde kullanılmaması" uyarısında bulundu.

Türk ve Avusturyalı seyirciler, geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden Avusturya Futbol Federasyonu eski başkanı ve eski ulaştırma bakanı Karl Sekanina ile Viyana Belediyesi eski başkanı Helmut Zilk için bir dakikalık saygı duruşunda bulundu.
http://www.fierozgur.tk

Viyana'da 'Şanlı' gece 2-4
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Binbir Gece 66. Bölüm SEZON FİNALİ [ KALİTE İSTEYENLERE ][ RAPİD ]