Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?

2 posters
YazarMesaj
g!zeM
Süper Sagocu
Süper Sagocu
g!zeM

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 327
Nerden Nerden : Mers!n
Lakap Lakap : sarı çiyan xD
Rep Gücü Rep Gücü : 7189
Puan Puan : 63
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 15/04/09

Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye? Empty
MesajKonu: Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?   Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye? I_icon_minitimeCuma 19 Haz. 2009 - 22:53

Aşk mı sevgimi?

— Alo ablacığım merhaba, ben Ziya,
— Merhaba canım, ne hoş sesini duymak
— Seni özledim ablacığım biraz vaktin var mı?
— Elbette, sesin çok coşkulu geliyor, bir o kadar da hüzün dolu sanki yanılıyor muyum?
— Aşığım
Telefonlarda ses kesildi birden. Bir asır geçmiş gibiydi, Ziya devam etti.
— Aşığım!
Zihninde bir sürü soru ile kalmıştı ablası. Ziya evliydi Lale’yle. Mutlu da evlilikleri vardı bildiği. On yıllık birlikteliklerine üç yıl önce kızları Serra katılmıştı. Bermuda Şeytan Üçgeni derdi onlara, mutlulukları bu üçgenin içinde saklıydı ve onlar da onun içinde kaybolmuş gibiydiler yıllardır. Neler olduğunu anlayabilmek için sordu;
— Lale’ye ne oldu? Ne geçti aranızda?
— Lale iyi ablacığım hamda çok iyi.
— O halde neler oluyor Ziya?
— Ah ablacığım nereden başlasam bilemiyorum.
— Anlat bakalım vardır bir başlangıcı...
— Bir iş toplantısında tanıdım onu.Neler olduğunu anlayamadan ilk kahve molasında kendimi onun yanında derin bir sohbette buldum. Çok güzeldi bana göre, gözlerinde sevgi pınarı vardı her an çağlayacak gibi ve yıldızların pırıltısı. Bakınca derinlerde kendimi buldum. O bendi. Sanki diğer yarımı bulmuş gibiydim. Daha ne anlatayım ablacığım ben ona aşığım.
Ablasının tüm değer yargıları altüst olmuştu bu duydukları karşısında. İçinden haykırmak geliyordu “Dur! Ne yapıyorsun? Melek gibi karın, kızın var... Çok ayıp Ziya yakışır mı sana!” demek geçiyordu ama sustu. Her şey o kadar başkaydı ki anlatılanlarda. Bu bir ihanet değildi, bu bir arayış sonunda bulunan sevgili de değildi. Bu ilahi sevgiydi.… Ama bir şeyler söylemeliydi.

— Anlattıkların beni çok etkiledi. Peki, şimdi ne olacak? Lale biliyor mu bu durumu?
— Hiç dedi Ziya hiç!
— Nasıl yani, bir karar almalısın bu böyle devam etmez ki.
— Ablacığım nasıl anlatacağım sana yüreğimdekileri. Ben Lale’yi sevmiyor değilimdi, “ onu çok seviyorum ” Ta ilk günden beri sevdim karımı.o çocuğumun annesi. O benim eş kimliğimin paha biçilmez değerli varlığı.Ben onunla büyüdüm, geliştim. O benim her şeyim.
— Ziya anlattıklarında çelişki yok mu? İki ayrı insan aynı zamanda nasıl oluyor?
— Oldu işte! Karım benim eş, baba kimliğime karşılık gelirken Sevda sevgili kimliğimi kucakladı. Karımla artık sevgili olamıyorum.Sevda ile de karımla yaşadıklarımı yaşıyamıyorum. — Peki, Ziya bana söylermisin nasıl çözülecek bu bilmece?
— Sustu Ziya cevap vermedi.
— Ziya?
Ziya telefonu kapamış ve gitmişti.
Evet, sevgili dostlar hikâyemiz bundan ibaret. Haydi, siz çözün bu bilmeceyi. Bir yanda sevgi bir yanda AŞK. Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?
g!zeM
Süper Sagocu
Süper Sagocu
g!zeM

Kadın
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 327
Nerden Nerden : Mers!n
Lakap Lakap : sarı çiyan xD
Rep Gücü Rep Gücü : 7189
Puan Puan : 63
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 15/04/09

MesajKonu: Geri: Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?   Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye? I_icon_minitimeCuma 19 Haz. 2009 - 23:07

bence;
ziya karısına yaşadılarına anlatmştr.karısının bu duruma anlayışlı olması bklenemz...tek celsede boşanmştrlr.
ziya sevdayla evlenip mutlu bi evlilik sürüodr..
tabi bu mutluluk 2 yıl sürmştr.
2.yılın sonlarna doğru ziya hissettklerini artk hissetmemktedir artık o eskisi kdr büyük bi ateşn içinde hisstmemektedr.
çok geçmedn boşnmştrlr.
özür zamanı!
karısnın değerini anlayıp deflrca özür dilmş ve kapılrnda yatmştr.
ama kadının bi gururu var!!!
ziya yı affetmemştr.(en doğrusu)
ziya da sonsza kdr mutsuzluğn ve acının esiri olmştr .
Necla-21
Sago Sever
Sago Sever
Necla-21

Kadın
Burç : Balık Hayvanı : Horoz Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 51
Yaş Yaş : 31
Nerden Nerden : gaziantep
İş/Hobiler İş/Hobiler : internet , teknoloji
Lakap Lakap : Yok :/
Rep Gücü Rep Gücü : 5565
Puan Puan : 0
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 29/03/09

MesajKonu: Geri: Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?   Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye? I_icon_minitimePaz 21 Haz. 2009 - 21:39

g!zeM demiş ki:
bence;
ziya karısına yaşadılarına anlatmştr.karısının bu duruma anlayışlı olması bklenemz...tek celsede boşanmştrlr.
ziya sevdayla evlenip mutlu bi evlilik sürüodr..
tabi bu mutluluk 2 yıl sürmştr.
2.yılın sonlarna doğru ziya hissettklerini artk hissetmemktedir artık o eskisi kdr büyük bi ateşn içinde hisstmemektedr.
çok geçmedn boşnmştrlr.
özür zamanı!
karısnın değerini anlayıp deflrca özür dilmş ve kapılrnda yatmştr.
ama kadının bi gururu var!!!
ziya yı affetmemştr.(en doğrusu)
ziya da sonsza kdr mutsuzluğn ve acının esiri olmştr .

bencede

Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ibret alınacak bir hikaye
» Hikaye Bildiginiz Gibi Degil
» Nasıl Kaçacağız
» Kötü Haber Nasıl verilir
» .tk uzantısını nasıl doğrulayabilirim?