Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Hikaye Bildiginiz Gibi Degil

YazarMesaj
Mavi_Kiyamet
Sago Sever
Sago Sever
Mavi_Kiyamet

Kadın
Burç : Başak Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 110
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Isvicre
Rep Gücü Rep Gücü : 5573
Puan Puan : 1
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 27/01/09

Hikaye Bildiginiz Gibi Degil Empty
MesajKonu: Hikaye Bildiginiz Gibi Degil   Hikaye Bildiginiz Gibi Degil I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 3:03

Medyaya başka türlü yansıtıldı. Acılı aileyi kahreden de buydu. Sokak ortasında kurşunlanan gencin hikayesi çok farklı.Tecavüzüsünü vurduğu şeklinde haberler çıktı medyada. Meğer öyle değilmiş işin aslı. 23 yaşındaki Pınar Barbaros'un vurduğu kişi, 3 yıldır birlikte olduğu, deli gibi sevdiği kişiden başkası değil. Korkunç gerçek acılı ailenin beyanları, sokak ortasında öldürülen Mert'in cep telefonundan çıkan yasak aşk fotoğrafları ve aşk mesajlarıyla ortaya çıktı. Osman Mert'in ailesi oğullarını kaybetmenin yanı sıra bir de Mert'in tecavüzcü gibi gösterilmesine kahroldular. Baba Mehmet Mert Bugün gazetesinden Kamil Elibol'a cinayet sanığı Pınar'ın öldürdüğü oğlu ile çekilmiş fotoğraflarını gösterdi.Mert şunları söyledi: “Osman 2005'te askerden gelince kasaplık yapan arkadaşının dükkanına gidip gelirken kuaför salonunda çalışan Pınar ile tanıştı. Pınar, o dönemde sabıkalı ve resmi nikahı olan S.B. adlı adamla imam nikahı ile yaşıyormuş.” BİRLİKTE KAÇTILAR Üç yıl önce Pınar'ın, oğlu Baran'la birlikte oğluyla İzmir'e kaçtıklarını ifade eden Mert, “Bir hafta kaldılar. Döndüklerinde Osman ondan ayrıldı. Pınar, kocasının baskısı ile oğlumdan şikayetçi oldu. Osman, 'zorla alıkoyma' suçundan 15 gün cezaevinde yattı. Pınar mahkemede, 'Biz birbirimizi seviyoruz, Ben kendi rızamla Osman ile gittim' deyip şikayetini geri aldı ve oğlumuz beraat etti” diye konuştu. CİNAYET GÜNÜ DEFALARCA KONUŞMUŞLAR Pınar'ın imam nikahlı kocası S.B'nin 2007'de, oğlunu silahla öldürmek istediğini ancak başaramadığını aktaran baba Mert, olaydan sonra S.B'nin tutuklandığını ve 8 ay cezaevinde yattığını belirtti. S.B, Osman Mert'i vurduktan sonra resmi nikahlı eşinden boşanarak Pınar'la nikah kıydı. BİR ADIM GERİDE KALIP 'OSMAN' DEMİŞ VE.. Cinayetin olduğu gün, oğlunun Barbaros'la çok sık telefonla görüştüğünü kaydeden Mert, “Pınar onu öldürdüğü yere çağırmış. Görgü tanıklarının anlatımına göre birlikte 500 metre yürümüşler” dedi. Mert şöyle devam etti: “Aralarında bilmediğimiz bir tartışma olmuş. Sonra bir adım geride kalıp çantasındaki ruhsatsız silahı çıkartmış ve 'Osman' demiş. Ona doğru dönen oğlumuza 4 el ateş etmiş, yere düşünce de 3 el daha sıkmış ve cesedini tekmelemiş. Cinayetten sonra kaçtığı inşaatta polisler onu yakalamış.” AŞK MESAJLARI Pınar Ebru Barbaros'un, sürekli 'Ben Osman'la evlenmek istiyorum' dediği öne sürüldü. Osman’ın 5 ay önce ayrıldığı Barbaros'un cinayeti işlemeden önce sevgilisinin cep telefonuna, “Ben sana çok hasretim, senin sevdiklerini de sana hasret bırakacağım” şeklinde mesaj çektiği belirlendi.

Hikaye Bildiginiz Gibi Degil
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ibret alınacak bir hikaye
» Siz olsaydınız nasıl sonlanırdı bu hikâye?
» Diziler Kürtaj Gibi!
» Bu Sefer İsmail YK Değil =)
» İŞYERİNDE ÇALIŞIR GİBİ GÖRÜNMEK İÇİN