Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Diziler Kürtaj Gibi!

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14987
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Diziler Kürtaj Gibi! Empty
MesajKonu: Diziler Kürtaj Gibi!   Diziler Kürtaj Gibi! I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 19:04

Kanal D’deki ’Derman’ dizisinde oynayan Şevval Sam, bir çok dizinin reyting nedeniyle ekrandan kaldırılmasına ilginç bir yorum getirdi...

Derman dizisinde bir doktoru canlandıran Şevval Sam, dizi için zaman zaman doktorlardan destek aldıklarını söyledi. "Rol sayesinde tıp bilgimi geliştirdim" diyen Sam, "Gülbeyaz dizisinde şive desteği almıştık. Burada iş senariste düşüyor. Çünkü bir takım teknik terimleri onların doktorlardan ya da bu işten anlayan insanlardan öğrenmeleri gerekiyor. Ama ameliyat yapacağım zaman bana tarif ediyorlar" diye konuştu.

Televizyon izleme alışkanlığının olmadığını söyleyen Sam, "Gerçekten izlenecek çok az şey olduğunu düşünüyorum" açıklamasını yaparken bir iki bölüm sonra yayından kaldırılan diziler için de şu ilginç yorumu getiriyor:

"Reytingi düşük diye yayından kaldırılan dizileri kürtaj yapılmış hamilelikler olarak değerlendiriyorum. Bir karakter oluşturmaya çalışıyorsunuz, bir kaç bölüm ilerlemesi gerekiyor. Hamilelikte de bu böyle. Hamile kalırsın vücudun bu duruma alışmaya başlar ama bir anda kürtaj olduğun zaman herşey yarıda kalır. Artık eski ****bolizmanın geri dönmesi çok zor olur. Bir travmadır aslında. İnsanların bekleyip adam gibi bir senaryoyu 6 bölüm yazıp, o çatıyı kurup sağlam bir şekilde ilerletmesi için zaman yok. Her şey apar topar yapılıyor. ’Hadi biz doğuralım Allah rızkını verir’ gibi bir durum var ortada."
http://www.fierozgur.tk

Diziler Kürtaj Gibi!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hikaye Bildiginiz Gibi Degil
» İŞYERİNDE ÇALIŞIR GİBİ GÖRÜNMEK İÇİN
» Aritmetik Diziler
» Diziler(Soru Çözümleri)
» Geometrik Diziler(Soru Çözümleri)