Sagopa Kajmer & Kolera
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~♥~ WWW.SAGOLERA.TK ~♥~

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

SAGOPA KAJMER FAN FORUMUMUZ YAPIM AŞAMASINDADIR (:

Pavicevic Mirsad'tan çekiniyor

YazarMesaj
FiéRo
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
•Ben En doğruya En Yanlışlardan Geçerek Ulaştım.!•
FiéRo

Erkek
Burç : Aslan Hayvanı : Keçi Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 3044
Yaş Yaş : 32
Nerden Nerden : Ä°sTanbLue
İş/Hobiler İş/Hobiler : Photoshop , Fifa 2007 v.s.
Lakap Lakap : Lé FiéRo
Rep Gücü Rep Gücü : 14977
Puan Puan : 281
Kayıt Tarihi Kayıt Tarihi : 24/01/09

Pavicevic Mirsad'tan çekiniyor Empty
MesajKonu: Pavicevic Mirsad'tan çekiniyor   Pavicevic Mirsad'tan çekiniyor I_icon_minitimeÇarş. 28 Ocak 2009 - 2:58

Fenerbahçe Ülker'in Euroleague C Grubu'ndaki rakibi Alba Berlin'in antrenörü Luca Pavicevic, Mirsad Türkcan'a ayak uydurmaya çalışacaklarını söyledi.

Basketbolda, Euroleague C Grubu'nda Fenerbahçe Ülker ile karşılaşacak Alba Berlin'in baş antrenörü Luca Pavicevic, Türk ekibinde çok iyi oyuncuların bulunduğunu belirtti.

Pavicevic, bugün yaptığı açıklamada, İstanbul'da 6 hafta önce yaptıkları maçta özellikle Mirsad Türkcan'ı durduramadıklarını belirterek, ''Mirsad'a ayak uydurmaya çalışacağız. Tabii ki durdurmak istediğimiz sadece Mirsad değil. Fenerbahçe takımında çok iyi oyuncular var'' dedi.

Avrupa Ligi'nde deplasmanda yaptıkları tüm karşılaşmaları kaybettiklerini, bu ligde deplasmanda kazanmanın zor olduğunu ifade eden Pavicevic, bu ay çok sayıda karşılaşmayı deplasmanda yaptıkları için bu önemli maçta Berlin ''02 Arena''daki havanın kendilerine iyi geleceğini kaydetti.

Alba Berlin'in oyuncusu Aleksandar Nadjfeji de Fenerbahçe'nin önemli oyuncularla Berlin'e geleceğini, ancak Patrick Femerling'in takıma yeniden katılmasıyla ihtiyaç duydukları galibiyeti alacaklarını sözlerine ekledi
http://www.fierozgur.tk

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Pavicevic Mirsad'tan çekiniyor